نحوه استعلام و پرداخت خلافی موتورسیکلت در سایت پلیس راهور

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ احمد کرمی‌ اسد با اعلام فراهم شدن امکان استعلام تخلفات موتورسواران در سایت راهور درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: پیش از این مالکان خودروها می‌توانستند با وارد کردن بارکد پستی درج شده در پشت کارت خودرو، از میزان تخلفات خود مطلع شوند.

رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا افزود: با تمهیدات اتخاذ شده هم‌اکنون امکان استعلام میزان تخلفات رانندگی موتورسواران نیز به همین شکل فراهم شده است.

وی تصریح کرد: بر این اساس مالکان موتورسیکلت می‌توانند با مراجعه به سایت www.rahvar120.ir از منوی خدمات و بخش استعلام میزان تخلفات رانندگی ( جهت ورود مستقیم اینجا کلیک کنید)  و وارد کردن بارکد پستی پشت کارت موتور به صورت کامل به همراه حرف M نخست آن، از میزان تخلفات رانندگی خود مطلع شوند.

کرمی اسد از امکان پرداخت آنلاین تخلفات پس از مشخص شدن میزان تخلفات از طریق سایت راهور 120 خبر داد.

پی نوشت: از کاربران سایت فرمون تقاضا می کنیم در صورتیکه موفق شدید از سایت راهور خلافی موتورسیکلت خود را بگیرید از طریق نظرات در پایین همین مطلب ما را مطلع نمایید.

همچنین در پستهای پیشین نحوه استعلام خلافی موتورسیکلت با پیامک و با استفاده از شماره vin کارت موتورسیکلت توضیح داده شده است.