ام وی ام X55 به صورت رسمی در چین رونمایی شد؛ به زودی در ایران

طی مراسمی در چین نسخه جدید و قدرتمند X55 با حضور کارشناسان و میهمانان متعدد از کشورهای مختلف رونمایی شد. چری X55 در حقیقت همان چری تیگو 4 است که با تغییرات ظاهری به روز شده است.

چند هفته پیش نیز عکس‌هایی از تست این خودرو در کشور توسط مدیران خودرو منتشر شده بود. در آن عکس‌ها مشخص بود که به جای لوگو چری، لوگو ام وی ام نصب شده و می توان نتیجه گرفت که مدیران خودرو قصد دارد این خودرو را همانند ام وی ام X22 و یا ام وی ام X33 با نام MVM عرضه کند و به زودی باید شاهد عرضه ام وی ام X55 در بازار باشیم.

تست چری تیگو 4 با برند ام وی ام

بنا بر اعلام شرکت چری، خودرو ام وی ام X55 بر پایه زبان طراحی LIFE IN MOTION محصولی مبتنی بر استفاده در سبک زندگی هوشمند عرضه خواهد شد. محصولی که به جهت طراحی و تعبیه عملگرهای مختلف، سعی در ایجاد، امنیت، آسایش و ارتباط سریعتر کاربر با این خودرو را به همراه خواهد داشت. محصول تازه عرضه شده X55 در واقع یک نسخه بروز شده از TIGGO 4 است که بعد از مطالعات واحد تحقیق و توسعه، در دستور تغییرات گسترده قرار گرفت. هدفی که در واقع توفیق در بازارهای خودرویی خارج از چین را دنبال می‌کند. ام وی ام X55 در کلاس COMPACT SUV قرار می‌گیرد. خودرویی چهارسیلند 1500 سی‌سی با موتوری مجهز به سیستم توربو شارژ و گیربکس دوکلاچه که بی‌شک این قابلیت‌های فنی این محصول را در رده محصولات خاصی از رقیبان جای خواهد داد. طراحی خاص جلو پنجره و هماهنگی این طراحی در بدنه و نهایتا فرم عقب خودرو حاکی از زبان هماهنگ طراحی این محصول دارد. سطح آپشن‌های ارائه شده در این محصول بسیار بالا توصیف شده است. طراحی رابط‌های کاربری متفاوت در کنار آپشن‌های متعدد برای این خودرو، این خودور را به یک محصول پرچمدار برند تبدیل خواهد کرد.