سامانه استعلام خلافی خودرو - تسویه آنی جرایم راهور ۱۲۰

استعلام خلافی با جزئیات

در این روش ریز تخلفات رانندگی شامل: نوع تخلف، محل و زمان ارتکاب تخلف، نوع قبض، مبلغ جریمه و عکس تخلف(درصورتیکه جریمه دوربینی باشد) به شما نمایش داده می‌شود.

برای استعلام خلافی خودرو با جزئیات نیاز به احراز هویت است. در این روش نیاز به وارد کردن شماره پلاک، کدملی و شماره تلفن همراه مالک خودرو می باشد و باید تمامی اطلاعات منطبق با اطلاعات مالک خودرو باشد.

توجه داشته باشید که برای استفاده از این روش نیازی به دردسترس بودن مالک خودرو برای استعلام خلافی نیست و تنها داشتن اطلاعات وی کافی است. بنابراین اگر مالک خودرو نیستید؛ می توانید با وارد کردن اطلاعات مالک خودرو خلافی بگیرید. در زمان ورود به سایت و ثبت اطلاعات می توانید شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید. اما در زمان استعلام خلافی خودرو باید تمامی اطلاعات منطبق با اطلاعات مالک خودرو باشد.

  1. مانند تصویر زیر شماره پلاک خودرو، کد ملی و شماره تلفن همراه مالک خودرو را وارد کنید. (تمامی اطلاعات باید با اطلاعات مالک خودرو مطابقت داشته باشد.)
برای استعلام خلافی خودرو با جزئیات شماره پلاک خودرو، کد ملی و شماره تلفن همراه مالک خودرو را وارد کنید.
  1. بر روی استعلام خلافی بزنید. درصوتیکه قبلا از این روش خلافی گرفته‌اید می توانید با انتخاب تاریخچه استعلام، استعلام قبلی را مشاهده کنید.
  2. در صورت نداشتن شارژ کافی به درگاه اینترنتی هدایت می‌شوید و پس از پرداخت مبلغ ۵۲۰۰ تومان مجدد به این صفحه باز می گردید.
  3. پلاک را از بین پلاک های موجود انتخاب نمایید و بر روی استعلام خلافی بزنید.
  4. لیست تخلفات رانندگی نمایش داده می‌شود و با انتخاب هرکدام اطلاعات آن قابل مشاهده است. می توانید به دلخواه، تخلفات رانندگی را انتخاب و جریمه را پرداخت کنید.

 استعلام مجموع خلافی

استعلام خلافی تجمیعی یا استعلام مجموع خلافی راه دیگری برای استعلام خلافی است که برای استفاده از این روش، کافیست شماره پلاک را وارد نمایید تا مبلغ کل تخلفات رانندگی به شما نمایش داده شود.

توجه داشته باشید که برای استعلام خلافی تجمیعی، نیازی به وارد کردن شماره موبایل مالک خودرو نیست و برای ورود و یا استعلام خلافی می توانید از شماره تلفن دیگری که فعال است؛ استفاده کنید.

در این روش امکان مشاهده جزئیات خلافی و موارد تخلف نیست و تنها مبلغ کل خلافی به نمایش در می آید و می توانید به صورت یکجا، تمام خلافی خودرو را پرداخت و تسویه نمایید.

در روش استعلام خلافی تجمیعی، امکان مشاهده جزئیات خلافی و موارد تخلف نیست و تنها مبلغ کل خلافی به نمایش در می آید و می توانید به صورت یکجا، تمام خلافی خودرو را پرداخت و تسویه نمایید.
  1. شماره پلاک خودرو و شماره تلفن همراه را وارد کنید. (می توانید از شماره موبایل دیگری که به نام مالک خودرو نیست؛ استفاده کنید.)
  2. بر روی استعلام خلافی بزنید. درصوتیکه قبلا از این روش خلافی گرفته‌اید می توانید با انتخاب تاریخچه استعلام، استعلام قبلی را مشاهده کنید.
  3. در صورت نداشتن شارژ کافی به درگاه اینترنتی هدایت می‌شوید و پس از پرداخت مبلغ ۵۲۰۰ تومان مجدد به این صفحه باز می گردید.
  4. پلاک را از بین پلاک های موجود انتخاب نمایید و بر روی استعلام خلافی بزنید.
  5. مجموع کل جرائم رانندگی نمایش داده می‌شود و می توانید برای پرداخت و تسویه یکجا اقدام کنید.