طرح ترافیک رایگان برای کادر درمانی

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌های طرح ترافیک شهرداری تهران به تشریح تسهیلات در نظر گرفته شده برای کادر درمانی درگیر با کرونا پرداخت.

به گزارش میزان،‌ عمار سعیدیان فر، مدیر واحد ساماندهی محدوده‌های طرح ترافیک شهرداری تهران به تشریح تسهیلات در نظر گرفته شده برای کادر درمانی درگیر با کرونا پرداخت و گفت: مکاتبه‌ای را با علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونای کلانشهر تهران به منظور معرفی کادر درمانی درگیر با کرونا برای اختصاص معافیت از پرداخت عوارض در تهران انجام دادیم و مقرر شده است که افراد را به ما معرفی کنند.

وی ادامه داد: این تسهیلات به افرادی در کادر درمانی تعلق می‌گیرد که از سوی فرمانده ستاد مقابله با کرونا کلانشهر تهران به ما معرفی شوند، محل خدمتشان در محدوده طرح ترافیک و آلودگی هوا بوده و درگیر خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی باشند.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌های طرح ترافیک شهرداری تهران خاطرنشان کرد: افراد معرفی شده به طور رایگان می‌توانند از طرح ترافیک استفاده کنند.

وی در پاسخ به سوالی دیگری درباره تشکیل کمیته تخصیص سهمیه خبرنگاران نیز خاطرنشان کرد: در ابتدای کار تخصیص طرح ترافیک خبرنگاران هستیم و تا زمانی که سهمیه ۹۹ خبرنگاری تخصیص نیابد، سهمیه ۹۸ معتبر می‌باشد.

سعیدیان‌فر در ادامه در پاسخ به سوالی دیگری آیا شهروندان این امکان را دارند که پیش از ورود به طرح ترافیک رزروی را انجام بدهند یا خیر هم تصریح کرد: فعلا رزروی وجود ندارد، چون ملزم به رعایت سقف نمی‌باشیم.